Proszę włączyć obsługę Javascript

O nas


Kochasz biżuterię? Nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez choćby małego, atrakcyjnego dodatku? To właśnie z myślą o Tobie powołaliśmy do życia markę Artelioni.


Artelioni to biżuteria dla Ciebie, idealna na co dzień, a także na szczególne okazje. Wśród bogactwa wzorów z pewnością znajdziesz te, których właśnie dziś potrzebujesz do Twojej stylizacji. Postaw więc na casualową lekkość lub okolicznościowy splendor – wybór należy do Ciebie. W ofercie Artelioni szybko rozpoznasz zarówno nowoczesne wzory i materiały, jak i te inspirowane klasyką. Są tu modele odważne, efektowne, a także te subtelne, dyskretniejsze. Jest również charakterystyczna dla Artelioni cała tęcza kolorów, pięknie zaprezentowana w słonecznej, plażowej biżuterii z silikonu.


Oferta obejmuje niezliczone modele biżuterii, jednak nie ma tu przypadkowości. Każdy wzór został indywidualnie wybrany przez zespół uzdolnionych stylistów. Biżuteria Artelioni to gwarancja stylu i bycia zawsze na bieżąco z najświeższymi trendami.


Zapraszamy i zachęcamy do zakupów!
Zespół ArtelioniArtelioni - sztuka nowoczesnej biżuterii


Od chwili debiutu w Polsce, marka Artelioni od razu podbiła serca tysięcy kobiet. Jej premiera w 2015 roku była niesamowitym sukcesem, a obecne podczas eventu osobistości świata mody oraz gwiazdy, zachwyciła niebywała różnorodność biżuteryjnych propozycji. Co jest w niej tak niezwykłego, że natychmiast pokochały ją kobiety? To marka wywodząca się z włoskich tradycji wzornictwa, którą cechuje dbałość o detal, stylistyka zgodna z najnowszymi trendami, szeroki wybór i kreatywne łączenie różnych materiałów, nie tylko typowych dla sztuki jubilerskiej. Jej bogatą, zróżnicowaną ofertę od razu doceniły także kapituły branżowych nagród - w plebiscycie miesięcznika "Twój Styl", marka zwyciężyła w kategorii Biżuteria popularna i otrzymała tytuł Doskonałość Mody 2015. Po ten prestiżowy tytuł sięgnęła po raz drugi, zdobywając go za 2018 rok. Marka Artelioni została także wyróżniona przez magazyn "Avanti" w konkursie Top Avanti 2016 w kategorii młoda marka w internecie.

Biżuteria Artelioni błyskawicznie zyskała popularność wśród cenionych autorek blogów modowych i lifestyle’owych, a wkrótce stała się ważną częścią najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych z modą. To właśnie jej dodatki są ozdobą pokazów kolekcji najlepszych polskich projektantów, wśród których są Łukasz Jemioł, Robert Kupisz czy Tomasz Ossoliński. Kolekcje Artelioni uświetniają także wyjątkowe wydarzenie odbywające się dwa razy w roku w stolicy Wielkopolski, jakim jest elitarny Klub Starego Browaru. Projekty marki wystąpiły podczas pokazów w ramach Klubu, m.in. razem z propozycjami Bizuu, 303 Avenue i Patrizia Aryton. Biżuterię Artelioni chętnie wybierają także gwiazdy. Po jej projekty sięgały Justyna Steczkowska, Michalina Olszańska, Margaret oraz Dorota Gardias. Równie wyjątkowe kobiety promują markę - obecnie jej ambasadorką jest Katarzyna Zielińska, a wcześniej gwiazdami jej kampanii były m.in. niezwykle stylowe i uwielbiane przez widzów aktorki Małgorzata Socha oraz Marta Żmuda Trzebiatowska.

Wybrane wzory Artelioni zaprezentowano także w cieszącej się uznaniem sesji z udziałem czworonożnych modeli. Zdjęcia, na których wystąpiły urocze psiaki, pozwoliły spojrzeć na biżuterię w zupełnie nowy, świeży sposób. Projektanci marki nie zwalniają tempa i dynamicznie reagują na to, co dzieje się w aktualnych trendach, a także na preferencje kobiet, niezależnie od wieku i upodobań. W kilkunastu kolekcjach Artelioni każda kobieta znajdzie coś pasującego do swojego stylu i osobowości, bowiem marka doskonale porusza się w przestrzeni między inspiracjami klasyką a nowatorskimi koncepcjami.